Representantskapet

Representantskapet

Econas representantskap er foreningens høyeste organ. Representantskapet består av totalt 48 medlemmer, hvorav 24 medlemmer velges direkte av medlemmene i landets fire regioner, seks studentrepresentanter, samt 18 ledere og representanter fra våre 14 lokalavdelinger.

Representantskapsmøte avholdes 1 ganger i året.

Representantskapet skal blant annet:

- utarbeide visjoner og strategier for Econa
- påse at medlemsnytten maksimeres
- påse at foreningens mål og ambisjoner står i forhold til disponible ressurser
- fatte policy-beslutninger, utarbeide program og dokumenter
- godkjenne årsberetning med regnskap
- velge styre
- behandle vedtektsendringer
- holde seg løpende informert om relevante budsjetter og handlingsplaner

Representanter Oslo og Akershus

Afsheen Azam

-

Afsheen Azam

Infront ASA

Send e-post

Calisch

-

Ann Kristin Helgeland Calisch

Medlem mangler bilde

-

Anne Hotvedt-Behr

Fay Høyfjell

-

Fay Høyfjell

Amedia AS

Send e-post

Ida Mathisen

-

Ida Mathisen

Handelshøyskolen BI Oslo

Send e-post

Inger Lise Hoff Wollan

-

Inger Lise Hoff Wollan

Qualisoft AS

Send e-post

Jon Stordrange

-

Jon H. Stordrange

Nho Transport

Send e-post

Karen Gunnerud

-

Karen Marie Ramstad Gunnerud

Oslo kommune Utviklings- og Kompetanseetaten

Send e-post

Lars Nederberg

-

Lars Nederberg

Obos Bbl

Send e-post

Magnhild Faxvaag Volden

-

Magnhild Agerup-Faxvaag

Tieto Norway AS

Send e-post

Morten Brugård

-

Morten Brugård

Innovasjon Norge

Send e-post

Naveet Kaur Grewal

-

Navneet Kaur Bajwa

Advokatfirmaet Wiersholm AS

Send e-post

Turid E Solvang

-

Turid Elisabeth Solvang

Futureboards AS

Send e-post

Representanter Sør

Amrit Paul Singh

-

Amrit Paul Singh

Norsk Hydro ASA

Send e-post

Anette Nustad

-

Anette Nustad

People of Norway

Send e-post

Betul Andersen

-

Betül Andersen

Nav Vest-Viken

Send e-post

Gustav Amlie

-

Gustav Emil Amlie

Norcem AS

Send e-post

Johnny Gauslaa Lim

-

Johnny Gauslaa Lim

Rema 1000 I Norge AS

Send e-post

Justyna Harasimczuk

-

Justyna Harasimczuk

297342_cropped

-

Monika Gillerhaugen

Nora Grobæk

-

Nora Rosenberg Grobæk

Innovasjon Norge

Send e-post

Pia Amalie Sundt

-

Pia Amalie Sundt

Hennig-Olsen Holding AS

Send e-post

Colorline
Styre bilder 2016

-

Øivind Næss

Næss Consulting

Send e-post

Representanter Vestlandet

250171_cropped

-

Barbara Salopek

Camilla Blom

-

Camilla Blom

Tafjord Marked AS

Send e-post

Medlem mangler bilde

-

Jan Georg Tangenes

Universitetet I Bergen

Send e-post

John-Erik Rørheim

-

John-Erik Rørheim

Universitetet I Stavanger

Send e-post

Knut A M Berge

-

Knut A. M. Berge

Skatteetaten Brukerdialog Bergen

Send e-post

Marius Solberg

-

Marius Andre Svee Solberg

Rebekka Davidsen

-

Rebekka Davidsen

83743_cropped

-

Simen Zeiler

Vår Energi AS

Send e-post

Thomas Finnøy

-

Thomas Finnøy

Tore Bjørseth Edvardsen

-

Tore Bjørseth Edvardsen

Representanter Midt og Nord

Aurora Dyrnes

-

Aurora Dyrnes

Pbl (Private Barnehagers Landsforbund)

Send e-post

Bodil Brattli

-

Bodil B Brattli

Riksrevisjonen

Send e-post

Louise Konst Backe

-

Louise Madelene Konst Backe

Maiken Nilsen Stensaker

-

Maiken Stensaker

Nord Universitet

Send e-post

Martin Maier

-

Martin Maier

Norges Teknisk-Naturvitenskapelige Universitet Ntnu

Send e-post

Merete Holm.18

-

Merete Holm

Nord Universitet

Send e-post

Medlem mangler bilde

-

Nikolas Adam

Scanbio Marine Group AS

Send e-post

Studentrepresentanter

Medlem mangler bilde

-

Agnes Lusti

Handelshøgskolen NMBU - Ås

Send e-post

Anine_Branæs

-

Anine Branæs

Høyskolen Kristiania

Send e-post

Argjenta_Zogaj

-

Argjenta Zogaj

NTNU Handelshøyskolen

Send e-post

Medlem mangler bilde

-

Eivind Emil Andersen

Norges Handelshøyskole - NHH

Send e-post

Medlem mangler bilde

-

Stine Hoff Andersen

Handelshøyskolen BI Bergen

Send e-post

Medlem mangler bilde

-

Vegard Lauritsen

Toulouse 1 University Capito

Send e-post