Frisbeegolf-kurs med instruktør
Har du lyst til å prøve en av Norges raskest voksende idretter, eller utfordre andre Econa-medlemmer i en annerledes aktivitet? Sport- og fritidsnettverket i Econa inviterer til en aktiv sensommerkveld fylt med mestring og nettverksbygging på Ekeberg, hvor du får lære frisbeegolf av erfarne instruktører fra Ekeberg Sendeplateklubb. Aktiviteten passer både for deg som aldri har kastet en disk før, og for deg som ønsker å finpusse teknikken.
Kursdetaljer
Tid og sted
- Torsdag 27. august
- 18.00 - 20.30
- Ekeberg Diskgolfbane
- (gruppen tas imot ved parkeringsplass for Ekeberg Skole/Busstopp #34)
- Oslo
Priser, plasser og frister
- Medlem: 250,-
- Student medlem: 250,-
- Ledige plasser: 20
- Påmeldingsfrist: 20. august
Kontaktperson
- Rune Godtland
- Tlf: 98260358
- rune.godtland@gmail.com
Påmelding
Påmelding
Du må logge deg inn og være medlem for å melde deg på dette arrangementetNB! Påmelding til betalt arrangement er bindende.
Er arrangementet fullbooket kan du logge deg inn og be om å bli varslet ved ledig plass.
Kvelden starter med en praktisk innføring i kasteteknikk og spillets regler. Deretter deles vi inn i lag og spiller en runde på den flotte diskgolfbanen på Ekeberg. Her er målet å ha det gøy, samarbeide og oppleve mestring.
Dette får du:
- Introduksjon til frisbeegolf og grunnleggende kasteteknikk.
- Veiledning fra erfarne instruktører.
- Utlån av nødvendig utstyr.
- En sosial lagaktivitet hvor du blir kjent med andre Econa-medlemmer.
- Frisk luft, hyggelig konkurranse og en opplevelse litt utenom det vanlige.
Frisbeegolf er enkelt å lære, passer for alle ferdighetsnivåer og kombinerer mosjon, strategi og naturopplevelser på en unik måte.
Påmeldingen er bindende. Dette er nødvendig fordi Econa bestiller instruktører og reserverer kapasitet basert på antall påmeldte. Vi har et begrenset antall plasser, så meld deg på tidlig for å sikre deg en plass.
Vi gleder oss til en morsom kveld med aktivitet, gode samtaler og nye bekjentskaper!