🎉 Econa Buskerud inviterer til sommeravslutning! ☀️🍽️

Etter fjorårets suksess gjentar vi suksessen – og inviterer DEG til en uforglemmelig kveld i hyggelige omgivelser!

PƄmelding

PƄmelding

Ved kurspƄmelding samtykker du til at persondata relatert til kursdeltagelsen lagres og forvaltes av Econa.

Bli med på en stemningsfull kveld med god mat, noe godt i glasset šŸ„‚ og fantastisk selskap šŸ¤ Dette er en gyllen mulighet til å møte både nye og kjente medlemmer, hilse på styret i Econa Buskerud og bygge nettverk i en avslappet og sosial setting.

šŸ“ Meny
Forrett:
🄣 Kremet fisk- og skalldyrsuppe

Hovedrett (velg én):
🄩 Pepperbiff – Ytrefilet av storfe med kremet peppersaus, sautert løk, sopp, cherrytomat, aspargesbønner og ovnsbakte poteter
🐟 Stekt ørretfilet – Med syltede grønnsaker, potetpuré og dillsmørsaus

Dessert:
šŸ« Mørk sjokolademousse – Med bringebærcoulis, krem og honningristede nøtter

✨ Ta med deg godt humør og kom som du er – vi gleder oss til å se deg!

Huk av i påmledingsskjemaet om du ønsker kjøtt eller fisk til hovedrett. Merk allergier og evt matpreferanser i kommentarfeltet.

Vi gleder oss til å treffe deg!