Econalunsj med Econa OsloMet
Vi ønsker alle nye studenter velkommen til Econalunsj. Du vil få en introduksjon til hva Econa er, og ikke minst gratis mat og drikke + konkurranser med kule premier.
Kursdetaljer
Tid og sted
- Fredag 5. september
- 12.30 - 14.30
- OsloMet - P35
- rom PI646
- Oslo
Priser, plasser og frister
- Medlem: Gratis
- Student medlem: Gratis
- Ledige plasser: 99
- Påmeldingsfrist: 5. september
Kontaktperson
- Andrea Lunde Bergman
- Tlf: 95484999
- andreablunde@gmail.com
Påmelding

Econa er til for deg som studerer innenfor økonomiske- og administrative fag, og ikke minst som fremtidig økonom. Vi har i dag 5300 studentmedlemmer og til sammen over 31 000 medlemmer landet rundt.
Som medlem i Econa får du tilgang til en hel del fordeler, relevante kurs og arrangementer og sosiale eventer der du kan knytte nettverk til dine medstudenter, og næringslivet.
Vil du høre mer om Econa?
Møt opp på rom lille auditorium, 19. august for kort info, mat, drikke og flere kule konkurranser! Du trenger ikke være medlem av Econa for å delta på arrangementet, men ønsker du å melde deg inn allerede nå?
Et studentmedlemskap i Econa koster 150kr i semesteret. Det er en no-brainer spør du oss!
Meld deg inn her: https://nye.econa.no/bli-medlem/