Cocktailkurs og VM med Econa

Norge er endelig i VM og da er det på sin plass at Econa holder et verdig VM-arrangement! Bli med og lad opp til Norges første VM-kamp på 28 år med Cocktailkurs i Skybaren på Club21, før vi samles foran storskjermen for å heie frem våre beste menn!

Tid og sted

  • Tirsdag 16. juni
  • 18.30 - 02.00
  • Radisson Blu Caledonien Hotel
  • Vestre Strandgate 7
  • 4610, KRISTIANSAND S

Priser, plasser og frister

  • Medlem: 250,-
  • Student medlem: 250,-
  • Pris gjest (Gjest): 400,-
  • Ledige plasser: 30
  • Påmeldingsfrist: 14. juni

Kontaktperson

Påmelding

Påmelding

Du må logge deg inn og være medlem for å melde deg på dette arrangementet

NB! Påmelding til betalt arrangement er bindende.

18:30-20:30 Cocktailkurs Lær å lage drinker slik som de profesjonelle bak baren i Club21! Det vil bli snakket litt om teknikker, ingredienser og smaker, med rom for spørsmål før, underveis, og etter smakingen. Kanskje du også får være med å lage drinken din selv!

21:00-02:00 Etter drinkkurs velger du din arena for kamp!

Alternativ 1: Se Frankrike-Senegal etterfulgt av Irak-Norge på Telfords med mulighet for å bestille rykende fersk italiensk pizza rett fra Grenseløs restaurant.

Alternativ 2: Se Frankrike-Senegal etterfulgt av Irak-Norge på eget Econa-bord på Gravane! Det er lagt til rette for opptil 3000 personer, så her forventes topp stemning! NB!

Vær tidlig ute med å bestille slik at vi kan sikre oss bord tidligst mulig! Bord bestilles etter hvert som vi har nok personer til å fylle dem (8-10 pers. per bord, minimum 8 påmeldte før vi bestiller hvert bord).

Om du går for alternativ 2 og ikke får plass ved et bord på Gravane vil du få refundert egenandelen slik at du i realiteten betaler for en alternativ 1-billett. 

Om du blir forhindret fra å komme, si ifra i god tid, så skal vi hjelpe så godt vi kan med å få overført billetten din til noen andre.